KV Hrdoňov a OV Kutná Hora - Kačina GRATULACE !!
GRATULACE a velké poděkování za předvení štěňátek z vrhu B ( JCh. Celebrity Orest Kalimera a Janka Melina Bohemica)
manž. Svobodovým - Babeta OD Irish Angel - VN Klubová výstava Hrdoňov
manž. Petrákovým - Benjamin OD Irish Angel - VN1 Klubová výstava Hrdoňov
Dovolím si přidat výsledky KV v Hrdoňově které mi zaslala p. Hradecká - moc děkuji !!
Tento víkend byl pro ch.s. Arish Angel velmi úspěšný , byli na dvou výstavách předvedeni
tři jedinci z vrhu B a jak je vidět tak se líbili !!
Odkaz na více foto z výstavy zde
Za poskytnutí fotek a její svolení si je umístit na své stránky děkuji p. Čechové ch.s. Čechovo kvítko
Klubová výstava psů loveckých plemen a OV Kačina Kutná Hora 7.5.2011
posuzoval pan Tibor Havelka ( SK )
Bernard OD Irish Angel - VN1
( Janek Melina Bohemica x JCh. Celebrita Orest Kalimera ) ( R. Kopová - M. Vrbenská )
Více + fotky zde
Klubová výstava HRDOŇOV 8.5.2011
Posuzovala SHEILA ATTER (GB)
PSI
Třída dorostu:
BENJAMIN OD IRISH ANGEL VN 1
(Janek Melina Bohemica x Celebrita Orest Kalimera),( R.Kopová-Z.Petrák)
FLÁM OD FONTÁNKY VN 2
(Anýz Tabat Taky x Dálava od Fontánky), (D.Juřicová-G.Sedláková)
Třída mladých:
NORKINSTEIN ZOYDBERG CAJC, KVM
(Inu Tak Hamentashen x Amazonka Šedý drak),(B.Drápalová-S.Afanasyev)
MT:
BONO DAY BREAK V 1, CAC
(Ory Kalifa Bohemica x Pohoda Kvítko),(M.Dziemidowicz-K.Czaplicka)
Třída otevřená
INU CO HAMENTASHEN VD 1
(Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent), (P.Urban-P.Urban)
Třída vítězů
ANGEL EYES DAY BREAK CAC, KV
(Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko), (M.Dziemidowicz-D.Juřicová)
FESAK OF CESKY DREAM´S VD 3
(Cipek of Cesky Dream´s x Dáma Kvítko),( M.Weser-Š.Horáková)
GRANCEKE ARLY ONE MORNING RES.CAC
(Grancek Dominik x Pandevour Dana at Grancek).(D.Grant-H.Petrusová)
FENY
Třída dorostu
BABETA OD IRISH ANGEL VN
(Janek Melina Bohemica x Celebrita Orest Kalimera),( R.Kopová-J.Svobodová)
EMILY DAY BREAK VN 1
(Ridley Obrazek x Xandra Kalifa Bohemica),(M.Dziemidowicz-M.Dziemidowicz)
FURIE OD FONTÁNKY VN 2
(Anýz Tabat Taky x Dálava od Fontánky),(D.Juřicová-R.Shánělová)
Třída mladých
AMÁLKA Z ODOLENKY CAJC, BOJB
(Inu Co Hamentashen x Qandra Vankat Hill),( R.Brázdilová-K.Čechová)
NORKINSTEIN ZARA V 2
(Inu Tak Hamentashen x Amazonka Šedý drak),( E.Afanasieva- Alla Danilov)
Třída otevřená
ILUZE HAMENTASHEN V 2,Res.CAC
(Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent), (P.Urban-P.Brixi)
SAPHIRA DAY BREAK V 1,CAC
(Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),(M.Dziemidowicz-M.Dziemidowicz)
MAGIE ZLATÁ CHARA V 3
(Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),(R.Jahodová-
S.Afanasyev)
Třída vítězů
AMAZONKA ŠEDÝ DRAK V 4
(Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),( B.Drápalová-S.Afanasyev)
CASANDRA OREST KALIMERA CAC, KV, BOB
(Orest Ginoch´s Kvítko x Záře Kvítko),(J.Hradecká-J.Hradecká)
HLUCHAVKA HAMENTASHEN V 3
(Blatouch Hamentashen x Charta Bohemia Regent),(P.Urban-D.juřicová)
POHODA KVÍTKO V 2.Res.CAC
(Vítěz Kvítko x Ekipa Kvítko),(J.Paulínová-M.Dziemidowicz)
Třída veteránů
ASTRA KVÍTKO V 4
(Chrám Kvítko x Ofelie Ginoch´s Kvítko), (J.Paulínová-M.Těsnohlídková)
EKIPA KVÍTKO V 2
(Satan Kvítko x Chyba Kvítko), (J.Paulínová-J.Paulínová)
CHARTA BOHEMIA REGENT V 3
(Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),(I.Koubová-P.Urban)k
ZÁŘE KVÍTKO V 1, Nejlepší veterán plemene
(Chrám Kvítko x Kulička Ginoch´s Kvítko),(J.Paulínová-J Hradecká)
Třída čestná
DÁLAVA OD FONTÁNKY
(Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamenteshen),(D.Juřicová-D.Juřicová)